آگهی و تبلیغات هدفمند

آگهی و تبلیغات هدفمند

آگهی و تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی با استفاده از سیستم های توصیه گر

چکیده :

در زمان ظهور وب اجتماعی ( وب 2.0 ) , جایگاهی نوین در تکنولوژی , با نام شبکه های اجتماعی به وجود آمد.

شبکه های اجتماعی (SN ) ازدیاد پیداکرده و رشد سریع آن ها موجب شد تا محققان دست به دامن روش هایی شوند که به منظور بررسی دسته ای از داده های موجود در شبکه های اجتماعی به کار می رفتند.

بررسی شبکه ی اجتماعی با در نظر گرفتن گراف SN , روشی برای کمک به استخراج داده ها است.

این داده ها می توانند در تبلیغات هدفمند (Ad ) که به منظور تحت تاثیر قرار دادن کاربران به کار می رود , مورد استفاده قرار گیرند.

در زمینه ی تبلیغات الکترونیک , ارائه ی تبلیغات و فروش با استفاده از ابر متن ها یا ابر رسانه ها , نسبت به نزدیکترین خرده فروشی ها یا فروشگاه های اینترنتی انجام می پذیرد.

بنابراین , تبلیغات هدفمند , می تواند به عنوان یک راه حل موثر در زمینه ی بازاریابی در سطح وب مطرح گردد.

محققان بر روی متغیر ها و ویژگی های مختلفی تمرکز کرده اند که می توانند برای کاربران هدف به شیوه ای مناسب مطرح گردند.

در زمان اشاره به آن ها , ویژگی های جدیدی به آن ها اضافه میگردد.

در این مقاله , چارچوبی ارائه شده است که تسهیل تبلیغات هدفمند در جایگاه شبکه های اجتماعی , با استفاده از اطلاعات شبکه های اجتماعی , تبلیغات پیشین و موقعیت آن ها به منظور داشتن اطلاعات دقیق تر , برای سیستم های توصیه گر مورد استفاده قرار می گیرد.

 سیستم های توصیه گر به عنوان یک ابزار , به منظور بر آورده کردن هدف هر کاربر مطابق با تنظیمات و منافع وی مورد استفاده قرار می گیرند.

هدف اساسی به نمایش گذاشتن بیشترین تبلیغات تاثیر گذار در sidebar و جذب کاربران برای به اشتراک گذاری تبلیغات دهانی ( WOM ) با یکدیگر است.

هدف ما تشخیص نوع کاربران , از طریق بررسی فعالیت آنان در یک شبکه ی اجتماعی و حذف موارد تبلیغاتی تکراری است.

آگهی و تبلیغات هدفمند


آگهی ، تبلیغ ، آگهی و تبلیغ ، آگهی رایگان ، تبلیغات ، تبلیغات رایگان ، آگهی فروش ، آگهی خرید ، آگهی و تبلیغ ، آ گهی و تبلیغات ، ارسال آگهی ، خرید ، فروش ، خرید و فروش ، پر بازدید ترین سایت تبلیغاتی ، آگهی اینترنتی ، تبلیغات اینترنتی ، لوازم دسته دوم ، کارکرده ، لوازم نو و آکبند ، کولر گازی ، ارژینال ، اصلی ، فروشگاه اینترنتی ، ثبت آگهی ،